درباره
درباره

زیر مجموعه های گروه صنعتی سالید

  • واحد خدمات مهندسیاپتیک - طراحی صنعتی - مهندسی معکوس چاپ سه بعدی - اسکن سه بعدی ...
  • واحد قالبسازیساخت انواع قالب های:صنعتی - بادی - پلاستیکی-دایکاست-تزریق پلاستیک ...
  • واحد تولیدتولید قطعات فلزی و پلاستیکی -تولید قالب های صنعتی - تولید قطعات دایکاست ...

ما که هستیم ...

درباره گروه صنعتی سالید

گروه صنعتی سالید در سال ۱۳۸۴ فعالیت های صنعتی خود را با طراحی انواع قالب های صنعتی آغازنمود. سالید درجهت گسترش فعالیت های خود بااضافه نمودن دستگاههای اپتیک (اندازه برداری سه بعدی)، ۳D printer (پرینتر سه بعدی) وماشین آلات CNC و استفاده از پرسنل مجرب درزمینه ساخت قالب های صنعتی هم اکنون به عنوان شرکتی معتبر در طراحی و ساخت انواع قالب های صنعتی و تولید قطعات پلاستیک فعالیت می نماید.

در سال های اخیر گروه صنعتی سالید با اضافه نمودن دستگاههای پیشرفته لیزری ، فعالیت های خود را گسترش داده و حکاکی عمیق لیزری برای انواع قالب های صنعتی وقطعات فلزی وغیرفلزی را وارد گستره کاری خود نموده است. از این رو این شرکت آمادگی خود را برای طراحی ، مشاوره و ساخت انواع قالب های صنعتی وحکاکی عمیق لیزری برروی انواع فلزات سخت وانواع مواد غیرفلزی را اعلام می نماید.

درباره واحد تولید

واحد تولید که یکی از زیر مجموعه های گروه صنعتی سالید میباشد. انواع قالب های تزریق پلاستیک، تولید کننده قطعات دایکاست، قطعات فلزی، قطعات پلاستیکی، قالب های صنعتی و قطعات صنعتی میسازد. 

واحد تولید همچنین ساخت انواع قالب های تزریق پلاستیک با استانداردهای روز دنیا با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته CNC و خدمات تولید و  تزریق قالب های پلاستیک با دستگاه های plc در تناژ های مختلف و همچنین خدمات تزریق پلاستیک برای قطعات از ۱ گرم تا ۲ کیلوگرم را انجام میدهد.

شایان ذکر است کلیه مراحل طراحی قطعه، ساخت قالب و تولید و تزریق قطعات پلاستیک به صورت متمرکز در مجموعه صنعتی سالید به صورت کاملا مهندسی و علمی صورت می پذیرد.

درباره واحد خدمات مهندسی

واحد خدمات مهندسی سالید آماده ارائه خدماتی همچون: اپتیک(اسکن و اندازه برداری سه بعدی)، طراحی صنعتی، مهندسی معکوس، چاپ سه بعدی و اسکن سه بعدی می باشد.

این واحد همچنین با داشتن تیم طراحان ماهر و خبره خود کارهای طراحی و نقشه کشی صنعتی نیز انجام میدهد.

درباره واحد قالبسازی

مجموعه قالبسازی و قطعه سازی گروه صنعتی سالید با دارا بودن تجهیزات پیشرفته قالبسازی و قطعه سازی در شهر کرج و همچنین کادری متخصص و تحصیل کرده در زمینه قالب سازی ، ساخت و تولید و مهندسی معکوس اماده ارائه خدمات طراحی ساخت و تولید قالب های صنعتی پیچیده و قطعات صنعتی مختلف میباشد .

ما با افتخار اعلام میکنیم که یکی از کاملترین مجموعه قالب سازی در استان البرز میباشیم مجموعه ای که با دارای بودن گروه طراحی حرفه ای و با امکاناتی نظیر دستگاه اسکن سه بعدی (اپتیک)و پرینتر ۳ بعدی و گروه طراحی و همچنین دستگاه های لیزر پیشرفته برش و حکاکی در کنار مجموعه قالب سازی کامل متشکل از دستگاهای فرز سی ان سی و مابقی دستگاه های موجود در شرکت کلیه عملیات طراحی و ساخت و تولید در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت انجام خواهد گرفت.

گروه صنعتی سالید با سالها تجربه در زمینه ساخت قالب های صنعتی مفتخر است گام کوچکی در زمینه تامین قالب برای صنایع مختلف تولیدیکشور برداشته و بسیاری از قالب های صنعتی مورد نیاز صنایع داخل که در گذشته از کشورهای اروپایی و آسیایی وارد میشد توسط متخصصین داخلی و با همت جوانان  و مهندسان کشورمان در کشور تولید کرده و به صنایع مختلف عرضه کند.

درباره
درباره

17 سال تجربه

گروه صنعتی سالید با سالها تجربه در زمینه ساخت قالب های صنعتی مفتخر است گام کوچکی در زمینه تامین قالب برای صنایع مختلف تولید کشور برداشته و بسیاری از قالب های صنعتی مورد نیاز صنایع داخل که در گذشته از کشورهای اروپایی و آسیایی وارد میشد توسط متخصصین داخلی و با همت جوانان  و مهندسان کشورمان در کشور تولید کرده و به صنایع مختلف عرضه کند .

سالید یکی از قویترین  واحد های قالب سازی در کشور میباشد که با تجربه چندین ساله خود نیاز بسیاری از صنایع را از واردات قالب مرتفع کرده است.

ما این ادعا را داریم که کاملترین و حرفه ای ترین واحد  قالب سازی در منطقه غرب استان تهران و استان البرز هستیم و یکی از برترین های حرفه خود در کشور میباشیم.

ما شما را به بازدید از امکانات و توانمندی خود در محل شرکت واقع در استان البرز شهر کرج دعوت میکنیم .

برخی از مشتریان گروه صنعتی سالید